تبلیغات در اینترنتclose
انجام پایان نامه دانشجویی ارزان

زمان جاری : یکشنبه 05 خرداد 1398 - 12:15 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 12
نویسنده پیام
topwebb آفلاین

ارسال‌ ها20
عضویت29 /8 /1397
انجام پایان نامه دانشجویی ارزان
مشاوره انجام پایان نامه عمران سازه
گرایش سازه یکی از گرایش های پایه ای در رشته مهندسی عمران می باشد که می توان از آن به عنوان کلیدی ترین گرایش این رشته نام برد. چرا که بیشتر زمینه های کاری در رشته مهندسی عمران را می تواند پوشش دهد. در حالت کلی در مهندسی سازه به آنالیز و طراحی انواع سازه ها از قبیل برج ها، ساختمان های معمولی، پل ها، سازه های آبی، سد ها، سازه های صنعتی، تونل ها، خطوط مترو، مخازن ذخیره مایعات، تصفیه خانه ها، سوله ها، پل های کابلی و نظایر آنها پرداخته می شود.
به طور کلی پایان نامه های مهندسی سازه به سه روش مطالعات عددی، مطالعات آزمایشگاهی و مطالعات تحلیلی و در زمینه های مختلف مانند مقاوم سازی، خرابی های پیش رونده، ارزیابی لرزه ای و غیره انجام می پذیرد.

مشاوره انجام پایان نامه در مشاورینتز

مشاوره انجام پایان نامه مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی
رشته مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی به طراحی، شناسایی، پیش بینی، برنامه ریزی، مطالعه مدلسازی، تجزیه و تحلیل علمی و اصلاح سیستم های جامعه می پردازد.. سیستم های بزرگ عموما به دلیل پیچیده بودن و داشتن ابعاد مختلف و تاثیر عوامل متعدد در عملکرد آنها، باید با استفاده از روش های علمی دقیق برنامه ریزی شوند تا از کارایی لازم برخوردار و در رفع نیازهای جامعه توانا باشند، مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی این وظیفه را بر عهده می گیرد. این سیستم ها می توانند شامل سیستم های نقل و انتقالات کالا و مواد، توزیع انرژی، آموزشی، درمانی، حمل و نقل، ارتباطات و … باشند. در این رشته با داشتن دیدگاه سیستمی به ارزیابی همه ورودی ها و خروجی ها اعم از منابع انسانی، منابع مالی، ماشین آلات، اطلاعات، زمان و … پرداخته تا نتایج بهتری حاصل شود.
مشاوره انجام پایان نامه خوردگی و حفاظت مواد
یکی از گرایش های حائز اهمیت رشته مهندسی و علم مواد، گرایش خوردگی و حفاظت از مواد می باشد. خوردگی عبارت است از تخریب مواد در اثر انجام واکنش های مختلف با محیط اطرافشان. مطالب و مسائل ارائه شده در این گرایش، به منظور آموزش و تربیت افراد متخصص جهت درک مسائل و مشکلات مربوط به خوردگی و ارائه راه حل های مناسب در راستای حفاظت از مواد مهندسی، برنامه ریزی شده است. این هدف بر اساس متون کلاسیک موجود و آخرین دستاوردهای علمی و عملی که بتواند نیازهای تحقیقاتی و صنعتی در این زمینه را برآورده سازد، طرح شده است.
جمعه 30 فروردین 1398 - 23:31
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


آموزش و پرورش مرغ گوشتی آموزش و پرورش مرغ تخمگذار آموزش و پرورش بوقلمون گوشتی آموزش و پرورش کبک و قرقاول