تبلیغات در اینترنتclose
مشکلات سيستم چرخش:

زمان جاری : دوشنبه 02 اردیبهشت 1398 - 8:43 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمتعداد بازدید 466
نویسنده پیام
admin آفلاین


ارسال‌ ها354
عضویت24 /9 /1391
سن: 35
شناسه یاهو
تشکرها24
تشکر شده379
مشکلات سيستم چرخش:
1-در اکثر ماشين های جوجه کشی سرعت چرخش بالا می باشد و در هنگام روشن شدن موتور با تکان و ضربه همراه است. اين تکان و ضربه منجر به پاره شدن کيسه هوايی يا قطع شدن رشته های شارلاز داخل تخم شده وکاهش جوجه دراوری را به دنبال دارد.

سيستم چرخش ماشين های کاکس طبقاتی بوده و چرخش به قدری آرام است که ديده نمی شود .

2- در اکثر ماشين های جوجه کشی از سيستم لولايی برای اتصال راک ها به هم استفاده ميشود که اين نوع سيستمها بعد از مدتی دچار خوردگی شده و محل عبور پيچها گشاد شده و لرزشهای شديدی را ايجاد می کند که اين لرزش ها منجر به پاره شدن کيسه هوايی يا قطع شدن رشته های شارلاز داخل تخم شده وکاهش جوجه دراوری را به دنبال دارد.

در ماشين های کاکس تمام سيستم چرخش پلاستيکی می باشد .

نکته بسيار مهم ديگر امکان ترکيدن تخمهای ترک دار ويا پوسته نازک در اثر تکان ها و يا ضربه ها در اين نوع سيستم چرخش ها وجود دارد و در صورت ترکيدن تخمها آلودگی شديد در ماشين بوجود می آيد.

3-چرخش اکثر ماشين ها به صورت يک بعدی می باشد.

4-چرخش در اکثر ماشين ها به صورت تايمر دوزمانه می باشد که استفاده از اين نوع تايمر باعث ميشودبعد از مدتی تايم چرخش بهم بخورد و راکها در زاويه های چرخش نامعينی باايستد و عدم نظم در زاويه چرخش با عث کاهش جوجه در آوری می شود.

سيستم چرخش در ماشين های کاکس با استفاده از گيربکس می باشد و هيچگونه تايمری استفاده نشده است.

5-اکثر سازندگان راکها را به صورتی می سازند که تخم ها دور شانه ها را به دليل برخورد با راک نمی توان داخل شانه ها قرار داد و اين مشکل باعث کاهش ظرفيت ماشين جوجه کشی می شود.

6- اکثر سازندگان راکها را با ورقه های آهن معمولی می سازند و بروی آنها رنگ نقره ای می پاشند تا گالوانيزه به نظر آيد.سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 - 12:41
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارشبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


آموزش و پرورش مرغ گوشتی آموزش و پرورش مرغ تخمگذار آموزش و پرورش بوقلمون گوشتی آموزش و پرورش کبک و قرقاول