close
تبلیغات در اینترنت

ويژگی های دستگاه دابل ککس

انواع دستگاههاي جوجه كشي
پرورش جوجه گوشتي
مرغداري و پرورش طيور
ستر و هچر
پرورش انواع پرندگان

ويژگی های دستگاه دابل ککس

نويسنده: نفیس مهر | ساعت: 11:0

 • نظرات()
 •  

     ويژگی های دستگاه دابل ککس

  1- اگر دستگاه به روستا برده شد و قطعه ای خراب شود نياز نيست که شخص روستايی ، دستگاه را برگرداند . يدک هر قطعه بر روی دستگاه موجود می باشد و شخص بدون نياز به دانش فنی می تواند قطعه را تعويض نمايد و يا قطعه خراب را  درخواست نمايد .

  2- جدار داخل دستگاه مانند جدار داخل يخچال يک تکه، بدون درز و قابل شستشو می باشد که مانع ورود قارچ و ميکروب به داخل دستگاه می گردد .

  3- سيستم چرخش در ماشين های ککس با استفاده از گيربکس می باشد و هيچگونه تايمری استفاده نشده است.هر طبقه سيستم چرخش مجزا داردکه دارای گيربکس می باشد . سيستم چرخش به گونه ای می باشد که نياز به مدار الکترونيکی برای چرخاندن تخم ها ندارد . چنانچه سيستم چرخش هر طبقه دچار مشکل شود مابقی طبقه ها چرخش خود را ادامه می دهند و تنها همان طبقه دچار مشکل می شود.

  4- در ساخت دستگاه از چوب و فلز استفاده نشده است ، زيرا عمر مفيد دستگاه های چوبی و فلزی يک سال می باشد و به دليل جنس آنها دچار زنگ زدگی و تجمع ميکروب می شوند . دستگاه های ککس ماشين دارای بدنه پلاستيکی می باشد از آنجايی که پلاستيک عايق حرارتی خوبی می باشد باعث ذخيره سازی انرژی حرارتی می گردد .

  5- به دليل ذخيره سازی انرژی حرارتی مصرف برق دستگاه ککس ماشين بسيار پائين و به اندازه مصرف لامپ روشنايی منزل می باشد .

  6- المنت توليد گرما در دستگاه از استانداردهای لازم برخوردار می باشد و به اين خاطر انرژی حرارتی اضافی در دستگاه توليد نمی شود .

  7- کانال های توزيع هوای گرم داخل دستگاه پلاستيکی بوده و قابل شستشو می باشند .

  8- کف دستگاه دارای مخزن آب قابل تعويض بوده و چنانچه بعد از جوجه کشی به دليل ذرات خون و فضولات کثيف گردد قابل شستشو و يا تعويض می باشد .

  9- المنت رطوبت دارای عايق پلاستيکی بوده و به همين خاطر چنانچه روستا از آب خوبی برخوردار نباشد ناخالصی آب نمی تواند آن را سوراخ نمايد و موجب برق گرفتگی شود .

  10- همه سيم کشی های دستگاه در جدار وسط دستگاه تعبيه شده است و قابل دسترس نمی باشد که دچار برق گرفتگی شوند .

  11- فن مخلوط کننده هوا 7W بوده و مصرف آن بسيار پائين است .

  12- برای تعويض قطعات دستگاه نيازی به دانش فنی نمی باشد.

  13- به دليل اينکه دو عدد دماسنج و رطوبت سنج در دستگاه استفاده شده است اين امکان وجود دارد که خطای قطعات به راحتی مشخص گردد . چنانچه قطعه ای در مقايسه با قطعه ديگر تفاوت داشته می باشد می توان آن قطعه را تعويض نمود .

  14- تمامی قطعات دستگاه دارای قطعه پشتيبان می باشند که در شرايط اضطراری می توان از قطعه يدک استفاده نمود .

   

   

  موضوع: <-PostCategory->

  برچسب ها : ويژگی های دستگاه دابل ککس , قطعات دستگاه , قطعه پشتيبان , دماسنج و رطوبت سنج , فن مخلوط کننده , عايق پلاستيکی , المنت رطوبت , المنت توليد گرما , دستگاه ککس , سيستم چرخش مجزا , گيربکس ,  ارسال نظر

  نظرات
  نام شما :
  آدرس وب سايت :
  پست الکترونيک :
  ايميل * (براي عموم نمايش داده نخواهد شد)
  پيام شما :
  شکلک ها :
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  :
  نظر خصوصي
  کد امنيتي :
  :
  نام ارسال کننده : HjgKT0lKvi
  This is exactly what I was looking for. Thanks for wrnitig!
  18 تير 1393 | 4:52
  نام ارسال کننده : حمزه اسکندرزاده
  با عرض سلام من میخواهم یک دستگاه ماشین جوجه کشی با کلیه متعلقات مورد نیاز دستگاه مربوطه تهیه نمایم وچون در یکی از شهرهای استان فارس هستم با وجود اینکه در شیراز دستگاه مورد نظر یعنی دستگاه دابل ککس میباشد وجود ندارد ساخت خود شیراز میباشد اما همه موارد دیگر از تخم تا دانه دارد حال اگر لطف بفرمایید اگر من کلیه لوازمات از شما خریداری کنم با توجه به بعد مسافت چگونه بشتیبانی میشوم با تشکر


  پاسخ : دوست عزیز سلام. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا شرایط مورد نیاز شما را فراهم کنیم.
  15 اسفند 1391 | 15:26

  | | | | | | | |